Zeytinburnu Kombi Servisi : 0212 450 44 50

İstanbul Kombi Teknik Servis olarak ihtiyaçlarınıza aynı gün destek sağlamaktayız.

Kombi Servisi olarak ilçesinin tüm semtlerinde bütün marka kombileriniz için teknik servis hizmeti sunmaktayız. Konusunda uzman ustalarımız kombi onarımı, tamiri ve bakımı için her vakit yanınızdadır. Kombiniz çalışmıyorsa bunun birçok nedeni olabilir. Problemin tespiti ve çözümü için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Belli başlı kombi problemleri şunlardır:
 
Kombim çalışıyor gözüküyor fakat evinizi ısıtmıyor olabilir. Böyle bir durumda ilk etapta vanalarınızı kontrol ediniz. Vana da bir mesele yoksa termostat derecesi düşük olabilir. Kalorifer hattında bir problem olabilir. Boru hatlarının temizlenmesi gerekebilir. Ya da kombinizde teknik bir arıza olmuş olabilir. 
 
Bunun ideal seviyeye çekilmesi ve gaz ayarlarının test edilmesi gerekir. 
 
Kombideki su boşalıyorsa tesisat bağlantılarında sorun olabilir. Bu durum özellikle sıfır binalarda yeni yapılan tesisatlar da yüksek oranda gözükmektedir. Kombinin su doldurma vanasında yada su dolan havzada bir mesele olabilir. Kombinizde teknik bir sorun olabilir. 
 
Kombiden oldukca ses çıkıyorsa, kombinin devir daim motorunda yahut fan motorunda bir arıza olabilir. 
 
Bu ve benzer problemler yaşıyorsanız Kombi Servisi olarak bizimle iletişime geçiniz. Kombinizde bir sorun varsa ve bir şekilde çalışıyorsa, sorunu kesinlikle dikkatsizlik etmeyiniz. Unutulmamalıdır ki soruna anında müdahale onarım maliyetini azaltacaktır. Geç kalınmış bir servis için kombiniz tamamen onarılamaz bir hale gelebilir. Bunun içindir ki sorunlara zamanında müdahale etmek ve sıkıntı olmasa bile kombi bakımlarını ihmal etmemek her vakit sizin için avantaj olacaktır.

Zeytinburnu Kombi Servisi

Beştelsiz Mahallesi Kombi Servisi
Çırpıcı Mahallesi Kombi Servisi
Gökalp Mahallesi Kombi Servisi
Kazlıçeşme Mahallesi Kombi Servisi
Maltepe Mahallesi Kombi Servisi
Merkezefendi Mahallesi Kombi Servisi
Nuripaşa Mahallesi Kombi Servisi
Seyitnizam Mahallesi Kombi Servisi
Sümer Mahallesi Kombi Servisi
Telsiz Mahallesi Kombi Servisi
Veliefendi Mahallesi Kombi Servisi
Yenidoğan Mahallesi Kombi Servisi
Yeşiltepe Mahallesi Kombi Servisi