Sultangazi Kombi Servisi : 0212 450 44 50

İstanbul Kombi Teknik Servis olarak ihtiyaçlarınıza aynı gün destek sağlamaktayız.

Kombi Bakımı yılda bir kere yapılması gereken bir işlemdir. Kombi bakımı yapılmayan kombiler kombi bakımı yapılan kombilere gore daha fazla yakıt tüketir ve buna rağmen daha az ısı verirler kombi bakımı bilhassa kış gelmeden yapılması ihtiyaç duyulan bir muamele olup bu sayede azca yakıp fazlaca ısınmak mümkündür.
 
Sultangazi Kombi Tamiri
 
Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman canımızı sıkacak arızalar açabilirler bu arızalar genellikle güvence süresi biten kombilerde görülmektedir şundan dolayı garantisi süresi sonlanmış olan kombiler için garantili tamir hizmeti sunuyoruz. Firmamız tarafınca yapılan parça değişimi tamir işlemlerinde değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.
 
Sultangazi Kombi Bakımı Fiyatları
 
Sultangazi kombi bakımı ve tamiri alanında bütün servisler içinde, ustalaşmış teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından ilkin kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sorun ortaya çıkarabiliyor. Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir sorun olup olmadığını kontrol etme ve bakım yapma açısından, profesyonel kadroya haiz firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.
 
Bakımı yapılmamış olan kombiler, kış aylarından faturalarınıza da yansır. İyi ısıtma ve çalışma sağlamayan kombilerin bakımları, güz ayında bir defa yaptırılmalıdır. Vermiş olduğumuz emekler içinde, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, muhtelif arıza tespit ve tamir çalışmaları benzer biçimde hizmetler yer almaktadır. Bu alanda emek harcama gösteren eğitimli ekibimiz, kısa zamanda hallettikleri işlerinde, titiz bir emek verme göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun vakit bereketli bir emek verme ile kullanılabilir ve aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar.
 
Kombilerin verdiği arızalar arasında petek temizliği yapılmama sıkıntısı da bulunmaktadır. Sultangazi kombi arıza bakım tamir servisi firmamız sayesinde, bu tür problemlerde size en iyi çözüm önerileri sunan ekibimize güvenerek, süratli bir biçimde sorundan kurtulabilirsiniz.
 
Petekler ve kombi içerisinde bulunan öteki parçalar, vakit içinde kirlenme ile size sorun çıkarabilir. Bu çalışmalar esnasında tecrübeli ekibimiz tarafından kullanılan cihazlar, kombiniz ve petekleriniz üzerinde bir zarara yol açmaz. Kısa zamanda kesin bir sonuca ulaşmanızı sağlayacak olan Kombi Servisi, profesyonel kadrosu ile sizler için emek verme göstermektedir
 
Profesyonel takım içinde bulunan kombi servisi elemanlarımız, periyodik kombi bakım ve temizlik işlerini yürütmektedir. Bu temizleme ve bakım yapma alanında kullanılan kimyasallar tamamen zararsız içeriklerden oluşmaktadır. Kombi bakım ve onarımları için her türlü bilgiyi yazışma bilgilerimizden bize ulaşarak öğrenebilirsiniz. En müsait fiyatlarla vermiş olduğumuz emek harcamalar nihayetinde memnuniyetinizi görmek, bizi en gururlandıran hususlardan biridir...

Sultangazi Kombi Servisi

50. Yıl Mahallesi Kombi Servisi
75. Yıl Mahallesi Kombi Servisi
Cebeci Mahallesi Kombi Servisi
Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi
Esentepe Mahallesi Kombi Servisi
Eski Habipler Mahallesi Kombi Servisi
Gazi Mahallesi Kombi Servisi
Habibler Mahallesi Kombi Servisi
İsmetpaşa Mahallesi Kombi Servisi
Malkoçoğlu Mahallesi Kombi Servisi
Sultançiftliği Mahallesi Kombi Servisi
Uğur Mumcu Mahallesi Kombi Servisi
Yayla Mahallesi Kombi Servisi
Yunus Emre Mahallesi Kombi Servisi
Zübeyde Hanım Mahallesi Kombi Servisi