Küçükçekmece Kombi Tamiri : 0212 450 44 50

İstanbul Kombi Teknik Servis olarak ihtiyaçlarınıza aynı gün destek sağlamaktayız.

Küçükçekmece Kombi Tamiri Kombi servisleri kombiler için lüzumlu olan bütün hizmetleri gerçekleştirmekte ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Bu anlamda kombi bakımı, kombi kurulumu, kombi petek bakımı, kombi parça değişimi ve çeşitli arızalara göre kombi tamir emek harcamaları Küçükçekmece kombi Tamiri tarafınca üstün kalite standartlarında gerçekleştirilmektedir. Yapmanız ihtiyaç duyulan tek şey çağrı merkezlerimiz ile iletişime geçmeniz olmaktadır. Gerekli hizmet ile alakalı bilgi alış verişinde bulunmanız gerekirse teknik yardımcı ekibimizden canlı destek almanız sağlanmaktadır. Güler yüzlü ekiplerimiz,donanımlı araçlar ile kusursuz çalışmalar gerçekleştirilmektedir.
 
Kombi Bakımı Neden Önemlidir
 
Kombi bakımları kombilerin satın alımından itibaren kullanım yoğunluğuna nazaran performans düzeylerinin iyileştirilmesi adına meydana gelen bir uygulamam olmaktadır. Sürekli aynı performansta çalışmasını istediğiniz kombilerin yılda bir kez bakımının yapılması aynı verimde emek harcaması için şart. Kombi bakımlarının aksatılması birçok arızanın meydana gelmesine zemin hazırlamaktadır. Bu durumda anlık arızaların düşünülmesi kadar genele yaydığımızda diyelim ki 15 senelik bir kullanım ömrüne sahip kombi bakımları zamanında yapılmadığında ve devamlı arızalandığında servis geldiği vakit yıpranma payı yükselecektir. Yıpranma payı yükseldikçe de kullanım ömrü kısalacaktır. Bu nedenle tasarruf yapmış olduğunuz düşünerek oldukca karşılaşılan bu yanlışa düşmemeniz önerilmektedir.
 
Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?
 
Kombi bakımı yapılacak cihazın öncelikle yanma durumuna bakılır. Sıcak su akışı test edilir. Su sızdırmazlık kontrolü yapılır. Yanma odasında bulunan brülör sökülür, temizlenir ve yerine takılır. Bu aşamalar tamamlandıktan sonra cihazın içi açılır ve tozlanma durumuna göre temizliği yapılır. Gaz valfi kontrol edilerek gerekirse gaz basılır. Fan motorunun fanı fırça ile güzelce temizlenir. Kombi cihazında yer alan ve işleve sahip olan tüm elektrik rabıta hatları özenli bir şekilde kontrollerden geçirilir ve tehlikeli sonuç noktaların güvenli emek harcama düzeyine sahip olduğuna güvenilir olunur. Arıza yada arızaya sebep olacak yıpranmalar varsa Küçükçekmece kombi Tamiri hizmetleri kapsamında onarımları yapılır. Genişleme tankı kontrol edilir. Gerek varsa bar basıncı ayarlaması yapılır. Kalorifer dönüş hattında bulunan filtre temizliği de yapılarak kombi bakımı tamamlanır.

Küçükçekmece Kombi Tamiri

Atakent Mahallesi Kombi Tamiri
Atatürk Mahallesi Kombi Tamiri
Beşyol Mahallesi Kombi Tamiri
Cennet Mahallesi Kombi Tamiri
Cumhuriyet Mahallesi Kombi Tamiri
Fatih Mahallesi Kombi Tamiri
Fevzi Çakmak Mahallesi Kombi Tamiri
Gültepe Mahallesi Kombi Tamiri
Halkalı Merkez Mahallesi Kombi Tamiri
İnönü Mahallesi Kombi Tamiri
İstasyon Mahallesi Kombi Tamiri
Kanarya Mahallesi Kombi Tamiri
Kartaltepe Mahallesi Kombi Tamiri
Kemalpaşa Mahallesi Kombi Tamiri
Mehmet Akif Mahallesi Kombi Tamiri
Söğütlü Çeşme Mahallesi Kombi Tamiri
Sultan Murat Mahallesi Kombi Tamiri
Tevfikbey Mahallesi Kombi Tamiri
Yarımburgaz Mahallesi Kombi Tamiri
Yeni Mahalle Mahallesi Kombi Tamiri
Yeşilova Mahallesi Kombi Tamiri