Esenler Kombi Bakımı : 0212 450 44 50

İstanbul Kombi Teknik Servis olarak ihtiyaçlarınıza aynı gün destek sağlamaktayız.

Kombiler çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman canımızı sıkacak arızalar açabilirler bu arızalar genellikle güvence süresi biten kombilerde görülmektedir şundan dolayı garantisi süresi sona ermiş kombiler için garantili tamir onarım hizmeti sunuyoruz. Firmamız tarafından meydana getirilen parça değişimi onarım işlemlerinde değişen parçaya ve işçiliğe 1 yıl garanti vermekteyiz.

Esenler Kombi Bakımı 

Esenler Turgut Reis Mahallesi kombi bakımı ve tamiri alanında tüm servisler arasında, ustalaşmış teknik servis hizmeti sunan firmamız, sadece bir telefon uzağınızdadır. Özellikle kış aylarında kombiler arıza vermektedir. Çünkü kış aylarından önce kombinin periyodik bakımı yaptırılmadığı için, kombiler uzun süre yoğun kullanımda sorun ortaya çıkarabiliyor. Kombilerin, böyle zamanlarda arızalanmaması için, herhangi bir problem olup olmadığını test etme ve bakım yapma açısından, ustalaşmış kadroya haiz firmamızın deneyiminden faydalanabilirsiniz.

Bakımı yapılmamış olan kombiler, kış aylarından faturalarınıza da yansır. İyi ısıtma ve emek harcama sağlamayan kombilerin bakımları, güz ayında bir defa yaptırılmalıdır. Vermiş olduğumuz emek harcamalar içerisinde, kombi parça değişimleri, kombi temizliği, çeşitli arıza tespit ve onarım çalışmaları gibi hizmetler yer almaktadır. Bu alanda çalışma gösteren eğitimli ekibimiz, kısa zamanda hallettikleri işlerinde, titiz bir emek verme göstermektedirler. Yapılan bakımlar sonucunda, kombiler daha uzun vakit verimli bir emek verme ile kullanılabilir ve hem de yakıt tasarrufu da sağlar.

Esenler Kombi Bakımı

Birlik Mahallesi Kombi Bakımı
Çifte Havuzlar Mahallesi Kombi Bakımı
Davut Paşa Mahallesi Kombi Bakımı
Fatih Mahallesi Kombi Bakımı
Fevzi Çakmak Mahallesi Kombi Bakımı
Havaalanı Mahallesi Kombi Bakımı
Kazım Karabekir Mahallesi Kombi Bakımı
Kemer Mahallesi Kombi Bakımı
Menderes Mahallesi Kombi Bakımı
Mimar Sinan Mahallesi Kombi Bakımı
Namık Kemal Mahallesi Kombi Bakımı
Nine Hatun Mahallesi Kombi Bakımı
Oruçreis Mahallesi Kombi Bakımı
Tuna Mahallesi Kombi Bakımı
Turgut Reis Mahallesi Kombi Bakımı
Yavuz Selim Mahallesi Kombi Bakımı